Informace

OŠETŘENÍ PLETI PROFESIONALNÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ HEALTH & BEAUTY

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle Health & Beauty - tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.

Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí se působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují kromě jiného také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. Ultrazvuková špachtle Health & Beauty hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zároveň zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Ultrazvuková špachtle Health & Beauty také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tzv. peeling neboli exfoliace) a poskytuje kompletní regeneraci kůže, uvolňuje ucpané póry a odstraňuje z nich nečistoty včetně černých teček. Předností ošetření tímto kosmetickým přístrojem je také prevence proti akné. Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti, která je poté čistější a působí zdravějším a zářivějším dojmem. Ultrazvuková špachtle Health & Beauty dokáže ochránit před předčasným opotřebením a zestárlým vzezřením Vaší pleti.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti.
U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků a také pomáhá redukovat velice častý problém, kterým je keratosis pilaris. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.

ÚČINKY:

postupně zlepšující se kvalita pleti
· vyčištěná pleť do hloubky včetně černých teček
· odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
· aktivuje metabolismus pleti
· mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických přípravků
· neinvazivní bezbolestná mezoterapie
· perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění
· reguluje množství mazotoku
· efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné
· vhodné i na velmi citlivou pleť nebo pleť s žilkami
· pokožka vypadá svěže a zdravě
· hydratuje pleť, zlepšuje mikrocirkulaci a odstraňuje pocit napětí v pokožce
· zpomalení procesu stárnutí pleti
· zlepšení pružnosti pleti
· hluboká hydratace tkání
· vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné
· zmírnění nežádoucí pigmentace
· dokonalé vyhlazení pórovité pleti
· aktivace buněčné obnovy pleti
· pasivní gymnastika - elektrolifting
· stimulace kolagenových vláken

Výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.
Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a velmi šetrnou metodu, která vyčistí až 80 % pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá nebo zašedlá pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření - pleť je krásně rozjasněná a dobře prokrvená.
Zařaďte do Vaší pravidelné anti-aging (protivráskové) péče vysoce účinnou kombinaci čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s mezoterapií nanosérem s obsahem kyseliny hyaluronové (doporučujeme již od 25 let). Uvidíte, že budete spokojená sama se sebou. Dopřejte pleti tu nejkvalitnější péči a omlazení, které Vám ubere několik let. Každá pleť může být zdravá a krásná.

KYSELINA HYALURONOVÁ
Kyselina hyaluronová nevyvolává alergické reakce a v kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Po aplikaci dochází k markantnímu zvýšení elasticity pleti. Kyselina hyaluronová obnovuje původní vlastnosti pleti tím, že regeneruje vrstvu kolagenu a tím potlačuje proces stárnutí pleti. Také výrazně hydratuje. Mimo jiné urychluje i proces hojení a zamezuje vzniku jizev.

Pro omlazení pokožky se využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do vybrané oblasti. Velice oblíbenou a efektivní metodou rejuvenace pleti je zapracování kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže pomocí ultrazvukových vln v ultrazvukové špachtli. Tato aplikace je výrazně účinnější a má rychlejší a lepší výsledky.

KONTRAINDIKACE:

implantované defibrilátory nebo stimulátory
· implantovaná elektronická zařízení
· rakovina
· nakažlivé nebo přenosné choroby
· epilepsie
· otevřené rány
· ošetřovat by se rovněž neměl klient, který má horečku nebo zánětlivá onemocnění (opar)


Mezoterapie dermaperem

Titanové mikrojehličky v nástavci lékařského aplikačního pera Dermapen ( vysokorotační elektrický přístroj s automaticky nastavitelnou rychlostí a hloubkou vpichu) pronikají 2-4 mm do střední vrstvy kůže a otevírají tak krátkodobě mikrokanálky průměru lidského vlasu. Dermapen provede tisíce mikrovpichů na strategických místech pleti bez poškození epidermis. Mikrojehličky, aniž by využívaly tepelnou energii, samotnou mikrotraumatizací, díky průniku do kůže, aktivují uvolnění růstového faktoru a post-traumatickou infiltraci fibroblastů a navodí tak produkci vlastního kolagenu. Indukce kolagenu buduje vrstvy podpůrné mezibuněčné matrix, zvyšuje tonus pleti, která současně získává větší rezistenci a rovnoměrné barevné sjednocení.


Kromě samotné stimulace produkce kolagenu se díky mikrojehličkami vytvořeným kanálkům může do pokožky dostat účinná látka, bez nutnosti vpichu injekční jehlou. Jedná se většinou o séra na bázi kyseliny hyaluronové, obohacená o různé podpůrné látky ( kmenové buňky, vitaminy C, A a E, glycerin, glycerol, směsi různých aminokyselin a oligopeptidů, koenzymy, nukleové kyseliny, minerály, antioxidanty-retinol, glutathion, tokoferol, rostlinné oleje z brutnáku lékařského a pupalky dvouleté, extrakty z mořských řas, peptidy odvozené z růstového hormonu a mnohé další látky). Podle výsledků studií se tak zvýší účinnost v séru obsažených aktivních látek až o několik set procent oproti klasické topické terapii. Nesíťovaná kyselina hyaluronová v těchto peparátech váže tisíckrát více vody, než je její objem, takže nastává okamžitá a výrazně viditelná hydratace pleti.


Mikroneedling se hodí pro všechny typy pokožky, pleť nepoškozuje , neporuší drobné kapiláry ani nervová zakončení, zachová celistvost nejvrchnějších vrstev epidermis a může se tak užívat u stárnoucí pokožky pro rychlou obnovu tonusu a hydratace, a to i u velmi tenké "pergamenové"pleti v okolí očí, na hřbetech rukou a v dekoltu. Je méně invazivní alternativou drobných face-liftových procedur a resurfacingu v obličeji.


Protože mikrojehličkování maximalizuje aktivní penetraci topických sér, lze jej velmi efektivně využít i pro redukci hyperpigmentací, léčbu jizev po akné a neštovicích a při diffusním řídnutí vlasů pro obnovení jejich růstu.

 Po aplikaci znecitlivujícího krému EMLA asi na 15 minut, se  léčebného séra zvoleného přímo "na míru" pro určitého klienta. Jiné složení má sérum k řešení vrásek, jizev, pigmentových skvrn, výpadu vlasů, nebo k výraznému omlazení a zvýšení hydratace pokožky. Celé ošetření trvá asi 30 minut. Pleť po ošetření je mírně oteklá a začervenalá, asi jako po lehkém spálení na slunku. Na konci ošetření se aplikuje regenerační chladivá maska..


V závislosti na věku, počtu a hloubce vrásek a tloušťce pleti i jejím tonu se doporučuje serie 3 ošetření v intervalu 4-6 týdnů. Vnitřní hojení pleti ošetřené mikrojehličkováním pak pokračuje další týdny a měsíce, kdy v dermis nastává novotvorba kolegeních vláken a a pokožka se stává hladší a pružnější.

Kontraindikace

léky proti srážlivosti krve, ekzémy nebo lupénka, herpetická infekce, těhotenství.